Hakkımızda

Tarihçe

          Hacı Musa Oğulları Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında İstanbul’da kuruldu. Şuanda da İstanbul’da faaliyetlerine devam ettirmektedir. İlk yıllarda hizmet sektörüne yönelik perakende sektöründe faaliyet göstermiştir. 1999 Yılında perakende sektörünün yanında, gıda üretimine de başlamıştır. Gıda üretim sektörüne giriş ile birlikte hizmet sektörüne bağlı olarak faaliyet gösteren perakende sektörünü bırakmış, daha çok gıda üretimine ağırlık vermiştir. 
          Şirketimiz gıda sektörüne girişi ile birlikte KARLIZADE markasını tescil ederek koruma altına almış ve şekerleme üretimlerine geçmiştir. Daha önceleri sadece akide şekeri ve mevlana şekeri gruplarını üretmiştir. Üretimlerini yaparken geleneksel tatların bozulmamasına özen göstererek, geçmişteki kaliteli ustaların yardımı ile geçmişteki lezzetleri kendi bünyesine katmayı başarmıştır. Sürekli aromalarının standartları konusunda çalışmalar yapılıp, kendi standardını da üreten firmamız, sürekli kaliteli ürün elde etmeyi misyon edinmiştir.
          Firmamız zaman içerisinde ürün çeşitlerini de geliştirmiş, kızamık şekeri ve lokumunu da üretmeye başlamıştır. Şuanda Hacı Musa Oğulları Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. KARLIZADE markası ile akide şekeri, mevlana şekeri, kızamık şekeri ve lokum üretimlerine devam ettirmektedir.
 

Misyonumuz

          Hacı Musa Oğulları Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. için müşterilerinin mutluluğu her şeyden önce gelmektedir. Şirketimiz geçmişteki lezzetleri geleceğe taşıyarak kalite ve hijyenden ödün vermeden, geleneksel ürünleri üretmek ve toplumun ihtiyaçlarına göre yeni ürünleri üreterek müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar.
 

Vizyonumuz

          Hacı Musa Oğulları Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak biz “Geçmişteki lezzetlerin, her insanın çocukluk döneminden, yaşlılık dönemine kadar her dönemde hakkı olduğuna inanarak, geçmişteki lezzetleri markamız ile özdeşleştirip daha çok güven kazanmak ve bu güveni hiçbir zaman kaybetmemek.”
 

 

::::: İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ :::::

 

HACI MUSA OĞULLARI GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES: Kirazlı Mah. Merkez Cad. Hacılar Sokak No:7 Kirazlı/ Bağcılar/ İSTANBUL/ TURKEY

TEL: +90 212 657 54 28 – 630 27 85 FAX: +90 212 630 27 86

E- Posta: info@karlizade.com